Orospularla Tanışmak – Tüm Detaylar
Herkese güzel bir günden merhaba sohbet wap’ın dert köşesi yazarı Cansu ablanızdan sizlere tavsiyelerde bulunacağım bu yazıda çok farklı konuları ele alacağım.Hergün bir başka bilgi yazısı ile gündeme geldiğim gerçeğini hiç kimse gizleyemez.

Bugün ki ele alacağım konu orospularla tanışmak bir orospu kadınla nasıl sohbete girilir, olayların devamı nasıl getirilir.
Şunu öncelikle kabul etmemiz gerekmekte, herkes gibi bizde insanız ve konum pozisyonumuz ne olursa olsun gururumuz her zaman kaybolmayacak bir duygudur, tıpkı mutlu olmak, üzülmek, heyecan gibi işte tam olarak bahsettiğim konuda bu.
Canlı Sex Hattı

  • Asla bir hayat kadınına ona bir köleymişcesine davranmayın, pozisyonunuz ne olursa olsun.
  • Onu parayla satın alabileceğinizi düşünmeyin, her kadın gibi onlarında kadınlık duyguları vardır çoğumuz bunu kabullenmesek bile.
  • Karşılıklı yapılan diyaloglarda çıkarcı bir tavırla onu becermek tek derdiniz olmamalı, tıpkı sevgilinize yada yakın bir arkadaşınıza neler hissettiriyorsanız ne kadar özel değer veriyorsanız bu değeri birebir orospuya’da uygulamanız gerekmektedir.
  • Kesinlikle ama kesinlikle bencil diyaloglar kurmayın, paylaşmak en büyük dayanışma örneğidir bunu kendinize ana kural olarak belirleyin.Telefonda sohbet ederken direktmen beni tahrik et, beni çıldırt gibi şeyler söylemeyin çünkü karşınızda ki kişi sizin samimiyetinize inandığı anda direktmen kendisi atağa geçecektir.Bu detayları göz önünde bulundurarak seviyeli bir sohbet zamanla sınırsıza çevrilecektir ama sabırsız olursanız dakikasında kaybetmeye mahkumsunuz.
Bir bayan olarak önerilerimi umarım  yeterli bir şekilde anlatabilmişimdir.
Bu konuyla ilgili ekşi sözlükte gördüğümüz güzel bir entry’i de sizlerle paylaşmak istiyorum ; https://eksisozluk.com/entry/29566385

Yazar: admin