Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Hayat dediğimiz şey zaten uzun zannettiğimiz ama kısa süren bir oyundan ibaret değilmi değerli okurlar o yüzden hepimiz önümüzde ki yaşamı güzel bir şekilde geçirmek için para ve benzeri geçici şeyler ile mutlu olmaya çalışıyoruz.
Ama herşey maddiyat değil ki, olaya birde diğer taraflardan bakmak lazım maddi olduğu kadar manevi değerlerde hayatımızı olabildiğince fazla etkiliyor. O yüzden aile insanın en vazgeçilmez değerlerinden biriside kendi kurduğunuz aileniz yada anne baba itibari ile başlangıç aileniz oldukça önemlidir.
İyi bir iş iyi bir eş her zaman için düzenli ayarında giden bir mutluluğu işaret eder değerli okurlar. O yüzden tecrübe edinmiş şeyler ile hayat sürmek her zaman için iyidir peki tecrübeden kasıt nedir ?
Dul bir bayan’ın ne gibi bir tecrübesi vardır ?

Hayatı bilmeyen insanın aşkındanda fayda gelmez.Bildiğim tanıdığım bütün yazarlar böyle der böyle yazar, çünkü gerçektende böyledir.Hayatı laylay lom yaşayan bir kadın sizi huzursuz etmenin ötesinde ekstra birşeyler katmaz o yüzdendir ki sizi üzen kişilerdir aslında aileniz, o yüzden yeni olgunluğa kavuşan bir insan yerine olgunluğa sahip bir dul bayan sizden hiç bir hayat öğretisi beklemez, onu kontrol etmeniz gerekmez çünkü o herşeyi bilir.
Sadece Evlilik içinmi ?

Sadece evlilik olarak düşünmeyelim dul bir kadınla oturup ettiğiniz bir kaç kelam bile sizi mutlu edebilir ondandır ki canlı sohbet hatlarının kemğini her zaman için dul bayanlar oluşturur.Sizinle istediğinde genç lolita bir kız gibi istediğinde hayatı yaşamış tecrübeleri yaşanmışlıkları ile olgun bir sohbet eden kişi olabilir.
Bir çok kişide belki siz ziyaretçilerimiz gibi bunları bilmiyor olabilir gayette normal, anlattıklarımıza istinadendir ki çoğu evlilik yada flört süreci mutlu huzurlu geçmemesinin doğal sebebidir.
Umarım herkese yeterli bilgi vermişizdir.

Dul Bayanlarla Neden Sohbet Edeyim ki ?

Güzel bir soru, dul bayanlar sizi hem cinsel anlamda hemde dert ortağı anlamında istediğinizi size  vereceğine emin olabilirsiniz.Sitemiz sohbetwap olarak sizlere en güzel dul kadınların numaralarını paylaşıyoruz, umuyoruz ki arayıp tatminkar kalırsınız.

<
Yazar: admin

1 thought on “Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

    Salih

    (4 Kasım 2017 - 19:16)

    Ctır15 Ekim 2017 Pazar ben Salih yaş 37 Tekirdağ Çorlu’da ÇEVRESİN de LAFLA DEĞİL GERÇEKTEN KENDİSİNE ** BİR SIRDAŞ DOST ARAYAN BAYANLAR SADECE İKİMİZ SEN VE BEN TAMAMEN ARAMIZDA GÜVEN İÇİNDE SINIRSIZ HER KONUDA YAŞAMAK İSTEYEN BAYANLAR SAMİMİ DÜRÜSTÇE BAYANLAR ARAYIN KONUŞALIM WHATSAPP VAR 05321561165CİDDİ OLAN LAR YAZABİLİR ARAYA BİLİR” Wathsapp ve bip var Tekirdağ Çorlu İstanbul ÇEVRESİN ZENGİN bayan EŞİ yurtışında olana bayan dul bayan ve ** bayan öğretmen bayan evli mutsuz bayan yaş 18 ile 60 arası şiman bayan tombul bayan doktor bayan hemşire bayan bekar KIZLAR ev KIZLAR wathsapp bip var 05321561165

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.